O Mnie

Beata Kowalczyk

Pracownia działa od 2006 roku przede wszystkim na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz wyłącznie domów i mieszkań. Dzięki temu jako projektant mogę skupić się na doskonaleniu warsztatu i zgłębianiu tematu w tym zakresie. Celem jego jest zadowolenie klientów dlatego dbam, aby oferta firmy była zawsze w pełni profesjonalna, niepowtażalna i dostosowana do potrzeb Inwestora.

Aranżacja wnętrza jest sposobem wyrażania stylu życia i osobowości mieszkających w nim osób. Aby stwożyć niepowtarzalny wygląd pomieszczenia, jego indywidualność i styl, ważne jest dostosowanie wszelkich detali wnętrza do potrzeb jego użytkowników, uwzględniając jego charakter i przeznaczenie.
Projekt wnętrza gwarantuje pełnię doznań estetycznych oraz funkcjonalność. Funkcja i piękno muszą się wzajemnie uzupełniać.

Multiforma kieruje swoją propozycję do osób ponad wszystko ceniących wygodę i walory estetyczne. Projektant wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Inwestora uwzględniając jego możliwości finansowe. Dbając o harmonijne połączenie tych wszystkich elementów, przywiązuje dużą wagę do detali dokładając starań aby projekty były wykonane zgodnie z dokumentacją.